1 / 1
Stol
3.500 МКД
23.03.2023 11:10

Битола / Битола

Se prodavaat stolici od masivno drvo,mnogu malku koristeni kako inventar od kafana vo odlicna sostojba.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

elena
Потврден огласувач
078398894
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам