1 / 9
Mercedes e220 EVO
7.200 €
27.05.2023 22:32

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Perfektna sostojba
Registriran cela god
Bezz zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bobi
Потврден огласувач
076424777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам