1 / 12
VW POLO 1.6 tdi 75 ks 2010 godina
5.950 €
07.06.2023 11:17

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW POLO

- Euro 5

-1.6 TDI 55 kw / 75ks

-Godina na proizvodstvo : 2010

- Plateni site davacki do registracija

- Uvezena od Francija

- Cena : 5.950 evra

-Info: 075/467-940

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

DENAK AUTO
Потврден огласувач
075467940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам