1 / 11
W GOLF 6 1.6 tdi 105 ks 2011 godina
6.850 €
7.200 €
02.06.2023 09:44

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW GOLF 6

- Euro 5

-1.6 TDI 77 kw / 105 ks

-2011 Godina

- pominati 177.000 kilometri moze proverka kade sakate

- Plateni site davacki do registracija

- Cena : 6.850 Evra

-Info: 075/467-940

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

DENAK AUTO
Потврден огласувач
075467940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам