1 / 1
Kinect za Xbox 360
2.000 МКД
Цената е фиксна
30.05.2023 17:31

Битола / Битола

Se prodava kinect so poveke igri
fudbal, ping pong, odbojka, box i dr...

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / XBOX

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
078252286
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам