1 / 5
Bianchi Camaleonte Sport-ekstra socuvan
430 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.05.2023 12:35

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

24 "

Se prodava ekstra socuvan Bianchi Camaleonte Sport, super gradski velosiped, so tenki gumi, ram 59 cm, Shimano menuvac, sedishte sportsko San Marco, racki kozni, tocakot e 2016, no e vozen samo dve sezoni I e vo ekstra sostojba, napraven e servis lani, poseduvam I garancija I potvrda deka e kupen od MK.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Alek
Потврден огласувач
076996242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам