1 / 7
Se prodava stan vo Pr. Bavca vo Tetovo
71.000 €
22.03.2023 20:46

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Przhava Bavca

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Przhava Bavca vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 3 i ima 67m2+3m2 podrum.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba,
kujna i trpezarija.
▪️ Spalna soba x 2
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon x 1
_______________
▪️ Lift ✔
▪️ Podrum ✔
_______________
Cena:
➧71.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +389 70381888
📞 +389 71365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам