1 / 11
Prodavam velosipedi
1 €
25.05.2023 16:02

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

Prodavam velosipedi vo dobra sostojba.
Na prvata slika se napisani i cenite na istite.
Moze da gi videte i probate.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Llll
Потврден огласувач
078348224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам