1 / 1
Напојување Gigabyte P450B 80Plus Bronze 450W
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2023 17:16

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Продавам напојување Gigabyte P450B 80Plus Bronze 450W PSU. Потполно исправно во оригиналната кутија, користено година ипол во непушачка просторија.
Праќам по карго на ваша сметка.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071559707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам