ПРОДАВАМ СТАНБЕНО ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ ВО КИЧЕВО
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.03.2023 21:24

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

15

Квадратура:

1200 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2013

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

КИЧЕВО

Продавам станбено деловен објект во Кичево на многу убава локација одма до бензинската ЛУКОИЛ И ЖИТО КАРАОРМАН на МАГИСТРАЛНИОТ ПАТ КИЧЕВО _ОХРИД. Повеќе информации на тел. 070 786 129.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goce Mendizoski
Потврден огласувач
070786129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам