1 / 7
Golf 5 plus
3.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.05.2023 08:28

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Golf 5 plus
1.9
105 ks
Reg nema
Delcevo
Zamena ne
Kilometri 350 00
Cena 3600
2005 godina
5 brzini
Sve funkcionira
Dobar motor menjac zamaec
18 ki bandasi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
78740050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам