1 / 9
Mercedes B 180 cdi EXTRA I ZAMENA
4.700 МКД
Цената не е фиксна
06.04.2023 17:46

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 180

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🟢b180 cdi extra
🟢2006g prva reg
🟢204 000km realni
🟢registriran do 10.2023
🟢ful servisi
🟢2 para bandasi letni i zimski
🟢mnogu ekonomicno ~6L kombinirano
🟢full oprema
🟢moze zamena za pogolemo prednost gip
Bmw x3,opel ant,captiva
🟢💶💷4700€💶💷

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

antonio
Потврден огласувач
072213026
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам