1 / 1
Gaming Pc
18.000 МКД
14.03.2023 22:25

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

AMD Ryzen 5

Тип на хaрд диск:

SSD

Prodavam Gaming Pc so Windows 10 instalira:
Motherboard: Asus Prime A320M-K
Cpu: Ryzen 5 2400G
Gpu: Sapphire Rx 470 4gb
Ram: 2x8gb
240gb ssd
nJoy 500W 80+
ITX Case SAMA Inpower U1 Gaming Black + 2 fan

Cena 18000den

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Gert Ferati
Потврден огласувач
070735500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам