1 / 4
Prodavam bandashi 5x112 17’’
По Договор
20.000 €
21.03.2023 17:18

Пробиштип

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

8.5J

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Se prodaavat bandashi za Mercedes 17ki bez gumi 5x112
Predni 7.5J ET 47
Dzadni 8.5J ET 58
Povekje info 077966414 📱

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
077966414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам