1 / 9
OPEL Astra H 1.9cdti 150ks
2.000 €
21.05.2023 10:56

Делчево / Делчево

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Astra h 1.9cdti 150ks klima El predni stakla kolata sto ima se raboti ima karoseriski zabeleski lakot se lupi I tocki od grad pominata reg inaku e Pali vozi I odi po detalno info 078526031

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

CACI/Dragan
Потврден огласувач
078301467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам