1 / 6
Prevoz na stoka
10.000 €
31.05.2023 09:48

Битола / Битола

Vrsime prevoz na stoka niz makedonija so licencirani vozila imame i kiper 10m3 moze pesok ili Kamen

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
071696023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам