1 / 5
Se izdava nov namesten stan
200 €
03.04.2023 10:13

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

58 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2018

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

ul. Leonid Jankov

sloboden od 21.03.
kontakt 070543705

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Atanas
Потврден огласувач
070543705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам