1 / 12
VW Touran 2.0 TDI , 2004 god. 071 350 080
4.000 €
15.03.2023 11:32

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW Touran 2.0 TDI , 2004 god.
Reg.do 01.2024

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojce
Потврден огласувач
071350080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам