Имаме потреба од маркетинг агенти
По Договор
31.05.2023 23:52

Аеродром / Скопје

Категорија:

Менаџмент консалтинг

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Имаме потреба од 10 маркетинг агенти, вас ви се потребни мобилен телефон и компјутер.
Солидна заработка

Инфо на 077 737 732

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

OglasSkopje
Потврден огласувач
0
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам