1 / 7
Skoda Yeti 2.0TDI -12
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2023 16:01

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Skoda

Модел:

Yeti

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Skoda Yeti proizvedena 2012 godina so izminati 213.000 iljadi kilometri.Od oprema poseduva: Klima,tempomat,komandi na volan,centralno zaklucuvanje,ABS,ESP.Poseduva 17 aluminiumski bandasi.Voziloto e Registrirano do 6 mesec 2023.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Saso
Потврден огласувач
076282666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам