1 / 2
SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB PCIe
7.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2023 12:55

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB novi ne koristeni.
Cena 7500 den
Za poveke informacii kontaktirajte me na viber.

Drugi modeli:
Crucial p3 1tb 3500 den
Crucial p3 2tb 6000 den
Crucial p3 4tb 12000 den
Crucial p3 plus 1tb 4000 den
Crucial p5 plus 1tb 4800 den
Samsung 980 1tb 4000 den
Samsung 980 pro 2tb 8000 den
Samsung 990 pro 1tb 6500 den
Wd black sn 850x 2tb 9000 den

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам