1 / 3
Digalka MAN
По Договор
15.03.2023 17:59

Свети Николе / Свети Николе

Se prodava digalka za rabota na visina,korpata diga do 15 m i 250 kg tezina komandi od korpa i od dole info na telefon 078379760

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
078379760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам