1 / 9
BMW 118d 2008 GerUvoz
5.800 €
5.900 €
09.06.2023 18:10

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

БМВ 118d Facelift верзија

2000 кубици
143 коњи
6 брзини

2008 година
234 000 км (можна е проверка во секој сервис)

Колата е со променето ланче и не се потребни никакви инвестиции.

Увоз од Германија. Колата не е возена во Македонија.

Платени сите трошоци до регистрација

076875712

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
076875712
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам