Вработување во Скара Лесковац
1 €
02.04.2023 13:42

Аеродром / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

ССС-V степен

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Скара Лесковац во Аеродром им а потреба од женски персонал за работа со и без работно искуство инф. 071-308-691

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
071308691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам