1 / 1
Osovina za prikolica
2 МКД
01.05.2023 18:47

Битола / Битола

Se prodava osovina od kamionska prikolica so 4 bandazi EFTINO

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
077712789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам