1 / 8
Работна маса со стол
10.000 МКД
Цената е фиксна
16.03.2023 09:07

Карпош / Скопје

Се продава половно Рабона маса, Биро, со еден стол,
Цена. 10.000 Ден, без транспорт.
тел. 070/ 67 37 98

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

mirce
Partizanska
Потврден огласувач
070673798
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам