1 / 8
Se prodavaat komplet
1.300 МКД
Цената е фиксна
1.500 МКД
25.05.2023 17:53

Кичево

Марка:

LG

Модел:

1

Боја:

White

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Gi prodavam site komlet,htc i lg imaat problem so simot raboti wifito,samsung mini raboti mu treba samo baterija,dvata obicni im trebaat polnaci,nokijata e dobra samo so simot ima problem,cenata e isplatliva a opravkata ne e mnogu skapa,plus Samsung star 2 ispraven 700den

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075254694
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам