1 / 2
SE IZDAVA OBJEKT
1 €
16.03.2023 09:34

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

300 m²

Se izdava objekt vo Pintija.

Za poveke informacii kontaktirajte me na:
078219578 Ilija

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Ilija
Потврден огласувач
078219578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам