1 / 11
Volkseagen Polo 1.6 TDI, Highline, 2010 god
6.650 €
24.03.2023 09:43

Карпош / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Volkswagen Polo 1.6 TDI 90 ks
2010 godina

* Poloto e vo TOP sostojba !!
* Highline nivo na oprema !!

Beat Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Nissan X-Trail, 2.0 DCi, 4x4, Automatik

6950 €

Cotroen C3 1.6 HDi, 92ks, 2011 god

5650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам