1 / 1
BARAM 19ka BANDAZI KAKO NA SLIKATA
По Договор
24.03.2023 22:01

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Hyundai

Модел:

Tucson

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2024

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

BARAM BANDAZI ZA TUCSON OD 2016 NAGORE MODEL

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
078282560
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам