1 / 12
Mobilni komplet
1.000 МКД
Цената е фиксна
1.300 МКД
29.05.2023 13:50

Кичево

Prodavam 7polovni telefoni lg-android ispraven puknato staklo,htc-android ispraven samo kopceto za pustajne mu e rasipano i ekranot malku izgreban,samsung mini -android ispraven samo baterija mu fali,dce nokii problem so sim kartickite,taa so lizgac se restartira,soni eriksonot i samsungot ispravni samo polnaci nemaat,plus polnac za android i nokija,I Samsung star 2 ispraven 500den

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075254694
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам