1 / 5
Placevi Bitola “Bal Banja”-G-Orizari
60 €
Цената е фиксна
16.03.2023 13:07

Битола / Битола

Квадратура:

630 m²

Тип на земјиште:

Градежно

KP-1395/12 -310m2 (-KP-1395/3- 330-M2-)-KP-(-1410-)-640m2-placevi te se na -10 metra do bal banja na asvaltna ulica -60-euro m2-Telefon-076-579-331-(-071-781-668-)-

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
075 534 057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам