VIP Agencija bara Devojki za Rabota !!!
По Договор
10.04.2023 01:50

Аеродром / Скопје

Категорија:

Останато

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Treba da bidete ; Komunikativni , Otvoreni , da znaete -- pozelno Angliski , so Prijatna dispozicija I Prijaten karakter ..

Moznosti za zarabotka Neograniceni

Zainteresiranite , neka ispratat kratko -- bio , prosledeno so fotka , I ke bidat kontaktirani ....
🐭

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Mia
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам