1 / 2
Krevet 160 x 200
12.000 €
16.03.2023 13:41

Аеродром / Скопје

Komplet so dusek malce
koristen 160x200 i 2 komodi 12000

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070401225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам