1 / 8
VW GOLF 6 20TDI GTD OPREMA
9.400 €
16.03.2023 14:07

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Golf vo super sostojba donesen od holandija registriran realni kilometri proverka kade sakate

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

amir
Потврден огласувач
075688709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам