1 / 10
Se iznajmuva stan od 44m2 vo Tetovo - Tetovcanka
230 €
25.04.2023 09:23

Тетово / Тетово

Број на соби:

2

Квадратура:

44 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Se izdava stan od 44m2 so edna spalna soba vo Tetovo vo blizina na Žito market – Tetovčanka.

Stanot e kompletno opremen i raspolaga so:

- Dnevna soba so trpezarija i kujna
- Spalna soba
- Toalet
- Terasa

Se naogja na treti kat vo zgrada bez lift.

Cena: 230 evra.

Za povekje informacii, obratete se na 071345955 ili posetete ne vo našata kancelarija.

Šifra: 455

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan od 64m2 vo Ohrid - naselba Daljan na 200m do ezeroto

63000 €

Stan od 64m2 vo Tetovo

41000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам