1 / 12
Opel astra G
1.850 €
05.06.2023 12:30

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava opel astra g. 1.7 dizel
Mnogu sacuvano so ful oprema
Klima elektrika stakla servo volan
Nov akumulator novi gumi orginal kuka
Servisirano nema vlog
Registirano do 01 20 2024
116500 km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglac
Потврден огласувач
078445631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам