SE PRODAVA STAN
1 €
16.03.2023 17:08

Струга / Струга

Број на соби:

1,5

Квадратура:

27 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

MARSAL TITO

se prodava stan na ul.Marsal Tito kaj" RAMSRORE, " stanot e na5-ti kat so povrsina od 27 kvadrati. cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
070529926
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам