1 / 6
Jaguar XF Long, sportbake limited.
25.000 МКД
16.03.2023 17:08

Струга / Струга

Марка:

Jaguar

Модел:

XF

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Maserati style каросерија. Единстфен во Мк. Направен мал и голем сервис. Сменат ребраст. Регистрација до 01.2024 со зелен картон

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Zaim
Потврден огласувач
070684691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам