СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ВО ДОЈРАН
10 €
16.03.2023 17:10

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

7263 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава земјоделско земјиште во Дојран, од 7263м2.
Цена: 10 евра/м2
Шифра: 555/1109
Телефон за контакт: 070794009
070375210

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

City Life Home
Trgovski Centar *Beverly- Kapistec *
Потврден огласувач
070794009
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КАДИНО СКОПСКО - ИЛИНДЕН

29000 €

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ВО ДОЈРАН

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам