1 / 10
Kawasaki KX450F 2018
3.799 €
09.04.2023 19:49

Велес / Велес

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2018

Модел:

KX450F

125h OD NOV!
3Mapi i Launch control
Ulje menjavano na 8-10h
Servisirani amortizeri pred 12h
Plocki diskovi vo top sostojba
Odlicni gumi
Lanec zvezdi smeneti
Motorot e vo top sostojba bez ni edna mana
Moze da se vidi vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
077570025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам