1 / 3
Ze prodava masa so stolovi.
250 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.04.2023 20:25

Гевгелија / Гевгелија

Se prodava masa so stolovi od cisto drvo

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
076263246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам