1 / 11
MERCEDES CITAN 111 CDI 81 KW 2015 Godina
10.000 €
27.04.2023 17:36

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

Citan

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Cena : 10.000€ + DDV
MERCEDES CITAN 111 CDI 81 KW 2015 Godina
MARKA: MERCEDES BENZ
MODEL: CITAN 111 CDI
PROIZVEDENO: 11.2015 GODINA
ZAFATNINA: 1.461 SM3
POMINATO: 240.000 KM
BROJ SASIJA: WDF4156031U172300
SILA NA MOTOR: 81 KW - 110 HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMA - TEMPOMAT - START STOP
PARKING SENZORI ZADNI
DOLZINA: 155 CM
SIRINA: 146 CM
VISINA: 125 CM
UVEZENO OD GERMANIJA 🇩🇪
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077
☎️ 032 442 461

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам