1 / 1
плац
25 €
16.03.2023 19:30

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

1310 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава земјиште на атрактивна локација во близина на споменикот 12 Другари . Површина 1310м2. Цена 25 евра/м2. Тел. 071331320

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ванчо
Потврден огласувач
070325977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам