1 / 10
BMW 120d 130kw/ 177 ks, 2008 година
5.800 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.03.2023 19:53

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Возилото е донесено од швајцарија и е купено со 247000 км моментално има 256000 км. Гаражирано, направен мал сервис и репарирано турбо. 077731987
-АБС
-СЕРВО
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-АЛАРМ

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
077731987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам