1 / 1
Procesor i5 4690k poloven 1150 CPU
1 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 13:12

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Intel® Core™ i5-4690K Processor
6M Cache, up to 3.90 GHz

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Пробиштипска бр.21А
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

cpu procesor nov i3 7100 box LGA1151

50 €

procesori i5- 3570K , 3330 , 2500 , 2400 soket 1155

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам