1 / 2
SE BARA PRODAVAC DISTRIBUTER
1 €
16.03.2023 20:25

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

SE BARA PRODAVAC DISTRIBUTER

Za povekje informacii okolu oglasot ,javete se na dadeniot brojot.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
072 305 240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам