1 / 12
VW CADDY 2014 FRIGO - 8
8.500 €
01.04.2023 13:00

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

❄️ VW CADDY 2014 FRIGO - 8 ❄️
VW CADDY FRIGO 1.6 TDI BlueMotion 55 kw 2014 Godina

CENA : 8.500€ + DDV
❄️ VW CADDY 2014 FRIGO - 8 ❄️
MARKA: VOLKSWAGEN
MODEL: CADDY 1.6 TDI BlueMotion
PROIZVEDENO: 2014 GODINA
ZAFATNINA: 1.598 SM3
POMINATO: 169.000 KM
SILA NA MOTOR: 55 KW
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
UVEZENO OD HOLANDIJA 🇳🇱
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077
☎️ 032 442 461

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам