1 / 1
Polovni odlicninovi maici nekoristeni
300 МКД
27.05.2023 20:33

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Кошули

Големина:

XL

Боја:

Светло сина

Odlicni pamucni maici,nekoristeni,xl i xxl,golemina,cist pamuk.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Savov Mladen
Потврден огласувач
078245946
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам