1 / 2
Novi obuvki,broj 40,41 i 42
850 МКД
27.05.2023 20:33

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

40

Боја:

Црна

Prodavam novi obuvki,crna boja,rabotnicki,so broevi,40,41 i 42. j avi se na ovoj broj 078 911 387

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Savov Mladen
Потврден огласувач
078245946
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам